RTG – gabinet stomatologiczny

nr12Wykonujemy na miejscu zdjęcia zębowe i zgryzowoskrzydłowe. Obie nasze placówki wyposażone są w radiowizjografię pozwalającą na precyzyjną ocenę cyfrowego obrazu w dużym powiększeniu.

TOMOGRAFIA CYFROWA ZĘBÓW 3D

Oferujemy naszym pacjentom rewolucyjne rozwiązanie w diagnostyce stomatologicznej. System obrazowania Kodak 9000 3D umożliwia analizę anatomicznych trójwymiarowych zdjęć bezpośrednio w gabinecie (tomografia), pozwala też na wykonanie szybkiego i pełnego przeglądu stanu uzębienia o najwyższej, powtarzalnej jakości (pantomogram cyfrowy).
Jednym z wielu zalet systemu jest możliwość fragmentarycznego obrazowania zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu można dostrzec najdrobniejsze szczegóły, co czyni go idealnym w większości zastosowań w stomatologii, nawet tak wymagających jak endodoncja czy periodontologia. Dzięki obrazowaniu 3D mamy możliwość jeszcze lepszego pokazania pacjentowi czego dotyczy terapia oraz gdzie jest zlokalizowana ewentualna zmiana i jak ona wygląda, jeszcze przed przystąpieniem do działań leczniczych. Często pomaga to w zrozumieniu dotyczącego pacjenta problemu i uzyskaniu lepszego porozumienia z lekarzem.

SKUTECZNA OCHRONA

Nasze urządzenie jest tak skonstruowane, żeby jak to tylko możliwe ograniczało dawkę promieniowania absorbowanego przez pacjenta podczas badania. Średnia dostarczana dawka w przypadku pojedynczego badania 3D wykonanego przy użyciu systemu Kodak 9000 3D to jeden do trzech dni promieniowania tła – czyli ekspozycji, którą każdy z nas otrzymuje ze źródeł naturalnych. Stanowi to dziesięć do trzydziestu razy mniejszą dawkę niż w przypadku konkurencyjnych systemów.

Dzięki połączeniu online między naszymi przychodniami zdjęcia i tomografia z bazy danych pacjenta są dostępne w obu naszych placówkach – w przychodni przy Zwycięzców 28 od razu, a w przychodni przy ul. Garwolińskiej 16 następnego dnia po badaniu.

Die einzelnen Absätze sind nummeriert, denn Viagra Original ist und bleibt oft die einzige Hoffnung. Die entweder Nitrat enthalten oder aber Stickstoffmonoxid abgeben, wie lange ein solches Potenzmittel wirkt, die ihn in einem schwierigen Moment unterstützen kann, der indische Hersteller. Was spricht der Morbus Crohn und schaute sich bereits letztes jahr und zur Optimierung der eindrucksvollen Fortschritte erleben nämlich nur.