Specjaliści Komplet

Cennik

Cennik
Wycena leczenia stomatologicznego zależy do wielu czynników i jest kwestią indywidualną. 
W celu określenia wysokości kosztów Państwa kolejnych wizyt, nasz lekarz przeprowadza kompleksową diagnostykę jamy ustnej. 
Dopiero po dokonaniu oceny warunków anatomicznych (np. objętości kości szczęki) oraz występujących patologii w obrębie układu stomatognatycznego pacjenta (np. próchnica, dysfunkcja stawu skroniowo-żuchwowego) lekarz ma możliwość oszacować nakład finansowy, konieczny do przeprowadzenia leczenia. 
Odpowiednio wczesna diagnostyka zmian patologicznych w obrębie jamy ustnej, umożliwia redukcję przyszłych kosztów „doprowadzenia zdrowia do porządku”. 
Dlatego w myśl zasady: „Zadbaj o swoje jutro już dzisiaj!” zapraszamy Państwa na regularne przeglądy stomatologiczne w naszych klinikach! 

Konsultacja specjalistyczna

 • Konsultacja specjalistyczna​
  Konsultacja specjalistyczna​ od 100 zł

  Innymi słowy jest to wizyta, podczas której doświadczony lekarz wnikliwie zapozna się z Państwa przypadkiem, przeprowadzi szczegółowy wywiad oraz dokładnie zbada przyczynę obecnej dolegliwości. Diagnostyka w zależności od decyzji naszego Specjalisty, może zostać poszerzona o badanie radiologiczne. Następnie, pacjentowi zostanie przedstawione najlepsze rozwiązanie zaistniałego problemu.  Podczas konsultacji nasz stomatolog odpowie na wszystkie zadane przez Państwa pytania. 

 • Projekt nowego uśmiechu
  Projekt nowego uśmiechu od 500 zł

  W przypadku zaawansowanych schorzeń jamy ustnej, nasz Specjalista stworzy dla Państwa indywidualny plan leczenia. Jest to kilkustronicowa prezentacja, zawierająca kompleksową diagnozę wraz z profesjonalną dokumentacją fotograficzną Państwa zębów. Zdjęcia opatrzone są w szczegółowe opisy i rysunki.  Wykonanie „projektu nowego uśmiechu” umożliwia oszacowanie wysokości rat płatności, wraz z przybliżonymi datami ich uiszczenia. Przypadają one zwykle na termin zakończenia danego etapu postępowania leczniczego.  Pacjent otrzymuje swój indywidualny plan leczenia w formie cyfrowej.

Leczenie zachowawcze

 • Odbudowy zęby mleczne, glasjonomer
  Odbudowy zęby mleczne, glasjonomer Cena od 200 zł
 • Odbudowy zęby stałe, kompozyt
  Odbudowy zęby stałe, kompozyt Cena od 250 zł

  Zęby zawierające ubytki należy dokładnie oczyścić, a następnie odbudować dedykowanymi do tego celu kompozytami.  Nasi lekarze dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, odtworzą naturalny kształt, kolor i funkcje Państwa zębów. Bardzo szczelne wypełnienia zakładane w klinikach Komplet, służą naszym pacjentom przez wiele lat.

Endodoncja

 • Pierwotne leczenie kanałowe
  Pierwotne leczenie kanałowe od 1000 zł

  Nasi doświadczeni lekarze endodonci wyleczą Państwa ząb kanałowo, zazwyczaj w trakcie jednej wizyty. Zabieg przeprowadzany jest pod mikroskopem z wykorzystaniem najnowocześniejszych sprzętów do nawigacji, udrażniania, oczyszczania i wypełniania kanałów. Oprócz aparatu do zdjęć rentgenowskich, dysponujemy również tomografią komputerową, umożliwiającą diagnostykę 3D danego zęba.  W naszej klinice wykonywane są bardzo precyzyjne, specjalistyczne procedury endodontyczne. W związku z tym często mamy przyjemność gościć pacjentów, skierowanych do nas z innych gabinetów stomatologicznych. 

 • Powtórne leczenie kanałowe (Re-endo)
  Powtórne leczenie kanałowe (Re-endo) od 1200 zł

  Powtórna rewizja kanałów jest przeprowadzana w przypadku pojawienia się stanu zapalnego w okolicy zęba, który był leczony endodontycznie w przeszłości.  Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych Specjalistów, posługując się nowoczesnym sprzętem, skutecznie wyleczymy taki ząb.

Chirurgia / Usuwanie zębów

 • Standardowe usunięcie zęba
  Standardowe usunięcie zęba od 350 zł

  Zabieg przeprowadzany jest przez doświadczonego chirurga, z wykorzystaniem najlepszych na rynku znieczuleń. W konsekwencji procedura jest całkowicie bezbolesna. Zębodół po usuniętym zębie zostaje zabezpieczony, a okolica po zabiegowa zaopatrzona w zimny okład. 

 • Ekstrakcja chirurgiczna zęba
  Ekstrakcja chirurgiczna zęba od 500 zł

  W niektórych przypadkach lekarz może zdiagnozować niekorzystną z zabiegowego punktu widzenia, anatomię korzeni zęba (np. dilaceracje korzeni) lub jego położenie w kości (ząb zatrzymany). Wówczas istnieje konieczność ekstrakcji chirurgicznej. Jest to sytuacja kliniczna będąca rutyną dla naszych lekarzy, jednak wymaga ona zaangażowania większej ilości czasu oraz sprzętu specjalistycznego. Efektem ekstrakcji chirurgicznej jest zazwyczaj, dłużej gojąca się rana poekstrakcyjna

 • Zabieg regeneracyjny laserem biostymulującym
  Zabieg regeneracyjny laserem biostymulującym od 100zł

  Aby przyśpieszyć gojenie tkanek jamy ustnej, zalecamy wykonanie co najmniej dwóch zabiegów regeneracyjnych, laserem biostymulującym. Jest to innowacyjna metoda wspomagająca zrastanie się ran błony śluzowej. Znajduje ona szerokie zastosowanie w postępowaniu po zabiegowym.

Implantologia

 • Wszczepienie implantu
  Wszczepienie implantu od 3000 zł

  Implant ma postać gwintowanej śruby, której celem jest zastąpienie korzenia zębowego. Wczepienie implantu następuje po wnikliwej diagnostyce, z wykorzystaniem tomografii komputerowej 3D. Ten specjalistyczny zabieg wykonywany jest przez doświadczonego implantologa z ponad 25 letnim stażem pracy. W zależności od potrzeb pacjenta możliwe jest przeprowadzenie zabiegu w sedacji ogólnej (narkozie) we współpracy z anestezjologiem.

 • Korona porcelanowa na implancie
  Korona porcelanowa na implancie od 3000 zł

  Aby w pełni odbudować/uzupełnić brakujący ząb/zęby, konieczne jest oprócz wszczepienia implantu/ów wykonanie uzupełnienia protetycznego wspartego o te/n implant/y. W zależności od sytuacji, potrzebne będą różne warianty rozwiązań. Przy braku jednego zęba konieczne będzie wykonanie pojedynczej korony. W przypadku nieobecności większej liczby zębów - mostu opartego o implanty lub protezy na implantach. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami protetycznymi w Polsce. Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że zastosowane przez nas korony, mosty oraz protezy, będą przykładem najwyższej jakości wykonania. Nowe zęby przywrócą funkcjonalność w Państwa zgryzie oraz sKOMPLETują zjawiskowy, pełen świeżości uśmiech.

Protetyka i Stomatologia estetyczna

Profilaktyka

 • Usuwanie kamienia i osadu (higienizacja)
  Usuwanie kamienia i osadu (higienizacja) od 350 – 420 zł

  Najważniejszym elementem w utrzymaniu pięknego i zdrowego uśmiechu to dbałość o higienę jamy ustnej. Dzięki troskliwej opiece naszych dyplomowanych higienistek, zadbamy aby uwolnić Państwa zęby od kamienia i osadu. Natomiast instruktaż higieny jamy ustnej, wprowadzi do codziennej rutyny pacjenta właściwe nawyki mycia zębów i dziąseł. Nasze doświadczone higienistki dobiorą Państwu odpowiednią szczoteczkę, nić dentystyczną, pastę oraz płukankę - tak aby uczynić domową higienizację maksymalnie efektywną.

Wybielanie

 • Wybielanie lampą
  Wybielanie lampą 1350 zł
 • Wybielanie nakładkowe
  Wybielanie nakładkowe 1290 zł

  Oferujemy dwa rodzaje wybielania zębów. Zabieg przeprowadzany jest jednowizytowo lub z wykorzystaniem indywidualnych nakładek zakładanych na noc. Najlepszą metodę wybielania Państwa zębów, dobierze nasz wykwalifikowany zespół lekarzy i higienistek.

Wykorzystując najnowocześniejszy na rynku sprzęt, już od ponad 25 lat oferujemy naszym pacjentom najlepszą jakość usług stomatologicznych.

Odwiedzając nasze kliniki otrzymują Państwo gwarancje pełnej satysfakcji, na każdym etapie leczenia.

Serdecznie zapraszam
Jakub Sobański