Jakub Sobański

Spotkajmy się w Komplecie!
Serdecznie Zapraszam

Wstęp

Chciałbym z głębi serca podziękować wszystkim Pacjentom Klinik Stomatologicznych Komplet za zaufanie. Jego oznaki dostrzegam każdego dnia w Państwa uśmiechach.
Jest dla mnie ogromną satysfakcją, możliwość niesienia pomocy osobom jej potrzebującym. Dlatego jeszcze raz, serdecznie dziękuję!

Dlaczego Komplet?

Zaczynając moją przygodę ze stomatologią z pełną determinacją, podchodziłem do każdego dnia spędzonego w pracy. Moim celem, który postawiłem sobie za nadrzędny, było stworzenie klinki dentystycznej przyjaznej dla Pacjenta i oferującej mu pełen zakres opieki. Pamiętając własne, negatywne doświadczenia z wizyt u stomatologów, postanowiłem zebrać zespół kompetentnych lekarzy dentystów, wrażliwych na potrzeby pacjenta.
Podczas tego procesu zwracałem uwagę aby moi przyszli współpracownicy, wykazywali się profesjonalizmem oraz tak istotną w naszym zawodzie empatią. Przez lata inwestowałem w rozwój przychodni, ciągle doskonaląc umiejętności własne i całego Zespołu.
Obecnie mogę stwierdzić, że jesteśmy w Komplecie!

O mnie

Specyfika schorzeń w obrębie jamy ustnej Pacjentów jest wyjątkowa w każdym przypadku.
Wieloletnia praktyka umożliwiła mi zdobycie doświadczenia, które razem z podręcznikową oraz pozyskaną na kursach wiedzą, pozwalają mi leczyć skomplikowane przypadki w sposób przewidywalny i bezpieczny. Państwa piękny uśmiech, finalizujący proces leczenia jest najlepszą, wspólną nagrodą za podjęty wysiłek i zaangażowanie – Pacjenta oraz mojego Zespołu.

W procesie doskonalenia umiejętności skupiłem się na dziedzinach stomatologii, które od zawsze mnie fascynowały – implantologii i protetyce.
Zapewnienie Pacjentowi maksymalnego komfortu podczas leczenia oraz trwałych i estetycznych uzupełnień, od zawsze było dla mnie priorytetem.

Moje osiągnięcia zawodowe to:

Wybierając Kliniki Komplet, spotkają się Państwo z profesjonalizmem naszego Zespołu zaczynając od diagnostyki, przez planowanie leczenia, aż po realizację i kontrolę jego efektów!